Ак-Талаа району. "Биримдик" лигасы (30 ж. ч.)

 
"Ак-Талаа биримдиги" коомдук бирикмеси тарабынан уюштурулуп жаткан футболдук лига.
Максаты:  Спорт маданиятын көтөрүү жана жаштарды дени-сак жашоонго үндөө жана алардын арасындагы ынтымакты, биримдикти бекемдөө.
 
 

Сначала добавьте участников на вкладке "Участники"
  • Ак-Шумкар
    1. Ажиев Калысбек
    2. Бактыбек уулу Жекшенбек
    3. Бекмаматов Элдияр
    4. Рыскулов Байгиз
    5. Сыймык уулу Канжарбек
    6. Таабалдиев Дилшат
    7. Турарбек уулу Жакшылык
    8. Үсөн уулу Элдияр
  • Баетов
    1. Амангазиев Нургазы
    2. Асаналы уулу Медер
    3. Бекзатов Жакшылык
    4. Данияр уулу Нурсултан
    5. Жанышбеков Күнболот
    6. Казыбеков Темирбек
    7. Калыбек уулу Айбек
    8. Мыктыбек уулу Майрамбек
    9. Нурбек уулу Алмаз
    10. Үсөнбек уулу Мирбек
  • Байгөнчөк
    1. Ажымудунов Атай
    2. Болотбеков Аманбек
    3. Жакып уулу Азиз
    4. Калмурза уулу Рустам
    5. Курманбек уулу Сыймык
    6. Медербеков Бакпур
    7. Молдосунов Нурлан
    8. Нурбек уулу Дастан
    9. Нусупбеков Улук
  • Жогорку-Май
    1. Артык уулу Самат
    2. Атантаев
    3. Атантаев Аскар
    4. Доктурбек уулу Каныбек
    5. Жээнбек уулу Марат
    6. Сагыналиев Эрлан
    7. Таалайбек уулу Тынчтык
    8. Табылдиев Актан
    9. Өмүрбек уулу Рустам
  • Кайыңды-Булак
    1. Байгабышов Акылбек
    2. Дербишов Канат
    3. Жаныбек уулу Айбек
    4. Малабеков Каныбек
    5. Мисбеков Темирлан
    6. Сүйүндүк уулу Тариел
    7. Таалайбек уулу Азим
    8. Тойгонбаев Азамат
    9. Токтогон уулу Абасбек
  • Кара-Бүргөн
    1. Арзыкулов Аскар
    2. Байызбек уулу Нурик
    3. Жеңишбеков Сыймык
    4. Жыргалбек уулу Кылыч
    5. Маметбай уулу Токтоболот
    6. Маметмуса уулу Амантур
    7. Мурсалымбеков Улукман
    8. Рахатбек уулу Шүкүрбек
    9. Сүйүнбек уулу Чыңгыз
    10. Эсенбек уулу Аскар
  • Кош-Дөбө
    1. Адылбек уулу Азат
    2. Дөөлөтбек уулу Нурбек
    3. Каныбек уулу Болоткан
    4. Муханбет уулу Жакшылык
    5. Оканов Жакшылык
    6. Семетей уулу Жакшылык
    7. Семетей уулу Жаныбек
    8. Сүйүнаалы уулу Азат
    9. Сүйөркул уулу Бообек
    10. Эдилбек уулу Сансызбай
  • Коңорчок
    1. Алманбетов Баймонол
    2. Бактыбек уулу Максат
    3. Бексултанов Азамат
    4. Мухамбет уулу Сыргак
    5. Садырбек уулу Манас
  • Куртка
    1. "Паланчаев" Самат
    2. Асанбек уулу Адилет
    3. Жаманаков Ислам
    4. Жумагулов Бакытбек
    5. Жээнбеков Алтынбек
    6. Руслан уулу Эдил
    7. Сексенбек уулу Нурбек
    8. Таалайбек уулу Талант
    9. Таалайбек уулу Эрмек
    10. Шейшенаалы уулу Саламат
  • Терек
    1. Абдраимов Ш.
    2. Бактыбек уулу А.
    3. Бекмамбетов Б.
    4. Доктураалы уулу А.
    5. Доктурбек уулу Б.
    6. Жолдошбек уулу И.
    7. Иманкул уулу Т.
    8. Кочкорбай уулу Ө.
    9. Таалайбеков А.
    10. Үсанакун уулу Ж.
  • Тоголок-Молдо
    1. Айбек уулу Бактияр
    2. Алмазбек уулу Самат
    3. Дияров Эрлан
    4. Керимбек уулу Нурсултан
    5. Койчубек уулу Эрлан
    6. Мирбек уулу Эламан
    7. Рыскелдиев Чыңгыз
    8. Тилекбай уулу Алмаз
    9. Шааев Дастан
  • Чолок-Кайың
    1. Асанбеков Амантур
    2. Кадырбек уулу Өмүрбек
    3. Карасаев Нарынбек
    4. Максатбек уулу Арсен
    5. Мамбеттурсун уулу Абылбек
    6. Сагынаалы уулу Өмүрбек
    7. Темирбеков Сыргакбек
    8. Туратбек уулу Алберт
    9. Чолпонбаев Сүйүндүк
    10. Эмилбек уулу Актилек
Игрок Команда Количество голов
Дербишов Канат Кайыңды-Булак 29
Каныбек уулу Болоткан Кош-Дөбө 18
Сүйөркул уулу Бообек Кош-Дөбө 15
Мамбеттурсун уулу Абылбек Чолок-Кайың 12
Доктурбек уулу Б. Терек 10
Мисбеков Темирлан Кайыңды-Булак 10
Сүйүнбек уулу Чыңгыз Кара-Бүргөн 10
Жыргалбек уулу Кылыч Кара-Бүргөн 9
Дөөлөтбек уулу Нурбек Кош-Дөбө 8
Эсенбек уулу Аскар Кара-Бүргөн 7
Жаныбек уулу Айбек Кайыңды-Булак 6
Жанышбеков Күнболот Баетов 6
Жумагулов Бакытбек Куртка 6
Чолпонбаев Сүйүндүк Чолок-Кайың 6
Үсанакун уулу Ж. Терек 6
Амангазиев Нургазы Баетов 5
Жеңишбеков Сыймык Кара-Бүргөн 5
Нусупбеков Улук Байгөнчөк 5
Эмилбек уулу Актилек Чолок-Кайың 5
Бекмамбетов Б. Терек 4
Иманкул уулу Т. Терек 4
Максатбек уулу Арсен Чолок-Кайың 4
Үсөн уулу Элдияр Ак-Шумкар 4
Айбек уулу Бактияр Тоголок-Молдо 3
Алманбетов Баймонол Коңорчок 3
Атантаев Жогорку-Май 3
Мирбек уулу Эламан Тоголок-Молдо 3
Нурбек уулу Алмаз Баетов 3
Токтогон уулу Абасбек Кайыңды-Булак 3
Адылбек уулу Азат Кош-Дөбө 2
Асаналы уулу Медер Баетов 2
Атантаев Аскар Жогорку-Май 2
Бекмаматов Элдияр Ак-Шумкар 2
Болотбеков Аманбек Байгөнчөк 2
Жакып уулу Азиз Байгөнчөк 2
Жээнбеков Алтынбек Куртка 2
Кочкорбай уулу Ө. Терек 2
Маметмуса уулу Амантур Кара-Бүргөн 2
Мыктыбек уулу Майрамбек Баетов 2
Нурбек уулу Дастан Байгөнчөк 2
Семетей уулу Жакшылык Кош-Дөбө 2
Семетей уулу Жаныбек Кош-Дөбө 2
Таабалдиев Дилшат Ак-Шумкар 2
Таалайбек уулу Талант Куртка 2
Таалайбек уулу Тынчтык Жогорку-Май 2
Шааев Дастан Тоголок-Молдо 2
Шейшенаалы уулу Саламат Куртка 2
Үсөнбек уулу Мирбек Баетов 2
Өмүрбек уулу Рустам Жогорку-Май 2
Абдраимов Ш. Терек 1
Арзыкулов Аскар Кара-Бүргөн 1
Байызбек уулу Нурик Кара-Бүргөн 1
Данияр уулу Нурсултан Баетов 1
Доктурбек уулу Каныбек Жогорку-Май 1
Жээнбек уулу Марат Жогорку-Май 1
Муханбет уулу Жакшылык Кош-Дөбө 1
Оканов Жакшылык Кош-Дөбө 1
Руслан уулу Эдил Куртка 1
Рыскулов Байгиз Ак-Шумкар 1
Сагынаалы уулу Өмүрбек Чолок-Кайың 1
Сүйүндүк уулу Тариел Кайыңды-Булак 1
Табылдиев Актан Жогорку-Май 1
Тойгонбаев Азамат Кайыңды-Булак 1
Туратбек уулу Алберт Чолок-Кайың 1
Игрок Команда Фолы
Жыргалбек уулу Кылыч Кара-Бүргөн Красная карточка 1

Подписаться на расписание в телеграме @OBall_ru_BOT:
179572 <название команды>
Подробнее
Очков за победу 3
Очков за ничью 1
Очков за поражение 0
Организатор турнира
Очков за победу на тай-брейке 0
Очков за поражение на тай-брейке 0
Очков за техническую победу 3
Очков за техническое поражение 0
Город проведения: Бишкек