Әкім кубогі Жамбыл ауданындағы мекеме, ұйым, кәсіпорын қызметшілері арасындағы кіші футболдан аудандық Лига

 
Жамбыл ауданы Аса ауылы Абай көшесі №102г 
Дене шынықтыру сауықтыру кешенінде өтеді. (ФОК)
 
 

Bitte erstens hinzufügen, Teilnehmer am nächsten Reiter
  • АГПЗ
    1. Ашималиев М
    2. Досымбаев Т
    3. Кенесбек К
    4. Кушенов Б
    5. Мандибаев Р
    6. Мурзабеков Б
    7. Мусаев Ф
    8. Мусирбек Н
    9. Рахметилда А
    10. Сейтхан А
    11. Талгат Н
    12. Тастемиров Г
    13. Шамшиев Р
    14. Шындалы Р.
    15. Шыныбеков Е
  • АО КТЖ ( теміржол)
    1. Базарбаев Р
    2. Байдилдаев Ғ
    3. Егембердиев А
    4. Жапаров Н
    5. Исахов М
    6. Керим Батырбек Садыкбайулы
    7. Мыңжасар Б
    8. Сейділда А
    9. Суханов М
    10. Токтасын Берик Нурмуханбетулы
    11. Қалыбаев Д
    12. Қарғабаев Н
  • Аса ауылдық округі
    1. Аязбаев Рауанат
    2. Искаков Бауыржан
    3. Кушенов Ержан
    4. Ливадару Георгий
    5. Мизамбаев Әділет
    6. Рысбеков Жандар
    7. ҚАЗБЕКОВ ҒАЛЫМ
    8. Қалабаев Ержан
  • Аудандық АПБ бөлімі (Полиция)
    1. Ашимов Болат
    2. Байсеит Сұлтан
    3. Джапаров Нұрзат
    4. Егембердиев Ертарғын
    5. Жапаров Орынбасар
    6. Жумабеков Бақжан
    7. Жұмағұдов Нұржан
    8. Малибеков Ерлан
    9. Суйеубаев Асылбек
    10. Тоғатаев Алтынбек
    11. Тұрсынбай Әлішер
    12. Умиралиев Қуат
    13. Қарабеков Нұрбол
    14. Қожабаев Көпжасар
    15. Қынуарбек Манас
  • Аудандық аппарат
    1. Анарбай Тұрсынхан Серікханұлы
    2. Бөлегенов Әділет Бақытұлы
    3. Десебаев Қуат Жомартұлы
    4. Есенгелді Айдын
    5. Жетпісбай Ақжігіт
    6. Жумадилов Азамат
    7. Нәсіпбекұлы Береке
    8. Ошақбай Қуат Қанатұлы
    9. Телеуов Жомарт Тешебайұлы
    10. Хайырғали Қанат Абайұлы
    11. Қожабеков Болат
  • Аудандық аурухана
    1. Абдибек С
    2. Ауезхан Е
    3. Байкеев Ж
    4. Джакипбаев Б
    5. Жайшабек Ғ
    6. Жамалбеков Б
    7. Мақұлбек Ә
    8. Мұса Е
    9. Сандыбаев Б
    10. Әліпбаев Ә
    11. Әлкенов Е
  • Аудандық қорғаныс істер бөлімі (
    1. Алдабепгенов Ғани
    2. Аринов Роллан
    3. Балдыбай Нариман
    4. Есбулаев Куаныш
    5. Садыков Ринат
    6. Саргулов Дәурен
    7. Тәжібаев Мәди
    8. Шақбаков Қайрат
    9. Қайратов Қайсар
  • Бұқаралық спорт (Фок)
    1. Абдрахимбаев Нуркен
    2. Бодауов Серікболсын
    3. Жақсылықов Алмат
    4. Изанов Берік
    5. Керімбек Досхан
    6. Мадиев Ермек
    7. Мутанов Жандос
    8. Нускабеков Бағдат
    9. Телесбаев Нұрсұлтан
    10. Шадиев Алмас
    11. Қалдыбай Нұрболат
    12. Әбдірәсіл Әліби
    13. Өтеп Руслан
  • Еңбек орта мектебі
    1. Абденбаев Батырбек
    2. Айтбаев Ержан
    3. Аширов Ербол
    4. Дарибай Аманжол
    5. Есеев Қуатжан
    6. Жұмақұлов Ербол
    7. Кәдірхан Азат
    8. Усивалиев Мұхан
    9. Қалдыбаев Наурызбай
  • Жамбыл орта мектебі
    1. Дузенов Бақытжан
    2. Малдыбаев Жасұлан
    3. Мыңжасаров Самат
    4. Нұрманбаев Едіге
    5. Омаров Маңғаз
    6. Оспанов Нұрсұлтан
    7. Сатыбалды Серғали
    8. Қуанышбеков Асет
    9. Құдайберген Елнұр
    10. Әуесхан Асылхан
  • Жастар ресурстық орталығы
    1. Балажанов Фархат
    2. Затыбеков Орынбасар
    3. Көшкінбаев Әділет
    4. Нұралиев Жансейіт
    5. Тайбағаров Дархан
    6. Таласбек Нұрдәулет
    7. Темірғалиев Дәулет
    8. Құрманбеков Еркебұлан
    9. Құрманов Нұрлыбек
  • Жұмыспен қамту орталығы
    1. Алдашев Нұржан
    2. Ақаділ Нұрдос
    3. Ақбепдиев Дәурен
    4. Баешов Бауыржан
    5. Жетіошақ Ақтөре
    6. Майконов Жантөре Бейбітұлы
    7. Нұрболатов Нұрдәулет
    8. Орақбай Мейірхан
    9. Тоқтыбаев Самат
    10. Қарабаев Қанат
  • КГИ
    1. Еламанов Әділет
    2. Ерназаров Інкәр
    3. Жамансариев Әлібек
    4. Саттаров Рахат
    5. Тыныбаев Нышанәлі
    6. Қалисаев Қамқабек
    7. Қалмаханбетов Қайрат
    8. Құрбанов Азамат
  • Мешіт Жамағаты
    1. Аяпберген Жасұлан
    2. Байшекеев Ерлан
    3. Балтай Арман
    4. Бектасов Канат
    5. Ержанүлы Жанибек
    6. Жұмағұлов Жандос
    7. Мадимаров Сұлтан
    8. Мұсақов Нұрзат
    9. Нұржанұлы Дәулет
    10. Сатанов Азат
    11. Шманов Элдар
    12. Қазбеков Ерғали
    13. Әбілдашев Алмасбек
  • Ю.Гагарин орта мектебі
    1. Алдашев Жансейіт
    2. Алтынбеков Қ
    3. Амиербаев Г
    4. Батырхан М
    5. Беркімбаев Е
    6. Ботаев Ө
    7. Ережепов Ә
    8. Жананбаев Б
    9. Исмайлов Е
    10. Намазбай А
    11. Оикбаев Б
    12. Патаев С
    13. Қалиев Ж
    14. Қилыбаев А
    15. Әбдәлі А
  • №12 спорт мектебі
    1. Байеш Рауан
    2. Бейсен Нұрхан
    3. Ержанұлы Әкімжан
    4. Ермекалиев Еркебұлан
    5. Ертаев Әділет
    6. Курбанов Данияр
    7. Күзенбаев Қанат
    8. Лесбек Дарын
    9. Садыков Ғани
    10. Санатұлы Саламат
    11. Тортаев Нұркелді
    12. Төлебаев Аңсар
    13. Қазбеков Нұржан
    14. Әбілдашев Абзал
  • 《ШОК》 командасы
    1. Аманов Алмас
    2. Аярбеков Тоқтар
    3. Бадан Айтжан
    4. Байжанов Алмас
    5. Бейшехан Мақсат
    6. Кобеев Толыбай
    7. Көмекбаев Еркебұлан
    8. Омаров Ербол
    9. Темірғали Елдос
Spieler Team Goals
Құрбанов Азамат КГИ 34
Әбдірәсіл Әліби Бұқаралық спорт (Фок) 30
Еламанов Әділет КГИ 20
Керим Батырбек Садыкбайулы АО КТЖ ( теміржол) 18
Ауезхан Е Аудандық аурухана 16
Қазбеков Ерғали Мешіт Жамағаты 16
Искаков Бауыржан Аса ауылдық округі 12
Абдрахимбаев Нуркен Бұқаралық спорт (Фок) 11
Жайшабек Ғ Аудандық аурухана 11
Көшкінбаев Әділет Жастар ресурстық орталығы 11
Мурзабеков Б АГПЗ 11
Хайырғали Қанат Абайұлы Аудандық аппарат 11
Қайратов Қайсар Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 11
Қуанышбеков Асет Жамбыл орта мектебі 11
Санатұлы Саламат №12 спорт мектебі 10
Саттаров Рахат КГИ 10
Балтай Арман Мешіт Жамағаты 9
Темірғалиев Дәулет Жастар ресурстық орталығы 9
Қазбеков Нұржан №12 спорт мектебі 9
Базарбаев Р АО КТЖ ( теміржол) 8
Бейшехан Мақсат 《ШОК》 командасы 8
Ерназаров Інкәр КГИ 8
Мұса Е Аудандық аурухана 8
Шыныбеков Е АГПЗ 8
Аманов Алмас 《ШОК》 командасы 7
Батырхан М Ю.Гагарин орта мектебі 7
Мутанов Жандос Бұқаралық спорт (Фок) 7
Қилыбаев А Ю.Гагарин орта мектебі 7
Әбдәлі А Ю.Гагарин орта мектебі 7
Абденбаев Батырбек Еңбек орта мектебі 6
Ақбепдиев Дәурен Жұмыспен қамту орталығы 6
Егембердиев А АО КТЖ ( теміржол) 6
Тоқтыбаев Самат Жұмыспен қамту орталығы 6
Шамшиев Р АГПЗ 6
Қалдыбаев Наурызбай Еңбек орта мектебі 6
Аширов Ербол Еңбек орта мектебі 5
Байсеит Сұлтан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 5
Тайбағаров Дархан Жастар ресурстық орталығы 5
Тыныбаев Нышанәлі КГИ 5
Алдашев Нұржан Жұмыспен қамту орталығы 4
Аязбаев Рауанат Аса ауылдық округі 4
Ақаділ Нұрдос Жұмыспен қамту орталығы 4
Бодауов Серікболсын Бұқаралық спорт (Фок) 4
Жапаров Орынбасар Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 4
Затыбеков Орынбасар Жастар ресурстық орталығы 4
Майконов Жантөре Бейбітұлы Жұмыспен қамту орталығы 4
Нұржанұлы Дәулет Мешіт Жамағаты 4
Ошақбай Қуат Қанатұлы Аудандық аппарат 4
Тұрсынбай Әлішер Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 4
Шманов Элдар Мешіт Жамағаты 4
Алдабепгенов Ғани Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 3
Бадан Айтжан 《ШОК》 командасы 3
Бектасов Канат Мешіт Жамағаты 3
Бөлегенов Әділет Бақытұлы Аудандық аппарат 3
Кенесбек К АГПЗ 3
Кушенов Ержан Аса ауылдық округі 3
Кәдірхан Азат Еңбек орта мектебі 3
Мизамбаев Әділет Аса ауылдық округі 3
Әбілдашев Абзал №12 спорт мектебі 3
Балажанов Фархат Жастар ресурстық орталығы 2
Балдыбай Нариман Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Есбулаев Куаныш Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Жумабеков Бақжан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 2
Мадиев Ермек Бұқаралық спорт (Фок) 2
Малибеков Ерлан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 2
Намазбай А Ю.Гагарин орта мектебі 2
Рахметилда А АГПЗ 2
Садыков Ғани №12 спорт мектебі 2
Саргулов Дәурен Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Сейтхан А АГПЗ 2
Токтасын Берик Нурмуханбетулы АО КТЖ ( теміржол) 2
Тоғатаев Алтынбек Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 2
Шақбаков Қайрат Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Құрманбеков Еркебұлан Жастар ресурстық орталығы 2
Әбілдашев Алмасбек Мешіт Жамағаты 2
Әуесхан Асылхан Жамбыл орта мектебі 2
Айтбаев Ержан Еңбек орта мектебі 1
Амиербаев Г Ю.Гагарин орта мектебі 1
Анарбай Тұрсынхан Серікханұлы Аудандық аппарат 1
Аярбеков Тоқтар 《ШОК》 командасы 1
Байжанов Алмас 《ШОК》 командасы 1
Бейсен Нұрхан №12 спорт мектебі 1
Беркімбаев Е Ю.Гагарин орта мектебі 1
Ермекалиев Еркебұлан №12 спорт мектебі 1
Ертаев Әділет №12 спорт мектебі 1
Жұмақұлов Ербол Еңбек орта мектебі 1
Изанов Берік Бұқаралық спорт (Фок) 1
Исахов М АО КТЖ ( теміржол) 1
Курбанов Данияр №12 спорт мектебі 1
Мыңжасар Б АО КТЖ ( теміржол) 1
Нускабеков Бағдат Бұқаралық спорт (Фок) 1
Омаров Ербол 《ШОК》 командасы 1
Сатыбалды Серғали Жамбыл орта мектебі 1
Сейділда А АО КТЖ ( теміржол) 1
Төлебаев Аңсар №12 спорт мектебі 1
Шадиев Алмас Бұқаралық спорт (Фок) 1
ҚАЗБЕКОВ ҒАЛЫМ Аса ауылдық округі 1
Қалдыбай Нұрболат Бұқаралық спорт (Фок) 1
Құдайберген Елнұр Жамбыл орта мектебі 1
Spieler Team
Байжанов Алмас 《ШОК》 командасы 3
Алдабепгенов Ғани Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Ақаділ Нұрдос Жұмыспен қамту орталығы 2
Балдыбай Нариман Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Мурзабеков Б АГПЗ 2
Мұса Е Аудандық аурухана 2
Абдибек С Аудандық аурухана 1
Айтбаев Ержан Еңбек орта мектебі 1
Анарбай Тұрсынхан Серікханұлы Аудандық аппарат 1
Аярбеков Тоқтар 《ШОК》 командасы 1
Базарбаев Р АО КТЖ ( теміржол) 1
Байеш Рауан №12 спорт мектебі 1
Байсеит Сұлтан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 1
Балтай Арман Мешіт Жамағаты 1
Бейшехан Мақсат 《ШОК》 командасы 1
Бейшехан Мақсат 《ШОК》 командасы 1
Беркімбаев Е Ю.Гагарин орта мектебі 1
Джапаров Нұрзат Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 1
Еламанов Әділет КГИ 1
Жапаров Орынбасар Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 1
Затыбеков Орынбасар Жастар ресурстық орталығы 1
Кушенов Ержан Аса ауылдық округі 1
Күзенбаев Қанат №12 спорт мектебі 1
Кәдірхан Азат Еңбек орта мектебі 1
Көмекбаев Еркебұлан 《ШОК》 командасы 1
Малибеков Ерлан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 1
Нұралиев Жансейіт Жастар ресурстық орталығы 1
Ошақбай Қуат Қанатұлы Аудандық аппарат 1
Санатұлы Саламат №12 спорт мектебі 1
Саргулов Дәурен Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 1
Сейділда А АО КТЖ ( теміржол) 1
Суханов М АО КТЖ ( теміржол) 1
Тоқтыбаев Самат Жұмыспен қамту орталығы 1
Төлебаев Аңсар №12 спорт мектебі 1
Усивалиев Мұхан Еңбек орта мектебі 1
Хайырғали Қанат Абайұлы Аудандық аппарат 1
Шамшиев Р АГПЗ 1
Шыныбеков Е АГПЗ 1
Қалиев Ж Ю.Гагарин орта мектебі 1
Қилыбаев А Ю.Гагарин орта мектебі 1
Қуанышбеков Асет Жамбыл орта мектебі 1
Құдайберген Елнұр Жамбыл орта мектебі 1
Құрманбеков Еркебұлан Жастар ресурстық орталығы 1
Әбілдашев Алмасбек Мешіт Жамағаты 1
Әбдірәсіл Әліби Бұқаралық спорт (Фок) 1
Әбдәлі А Ю.Гагарин орта мектебі 1
Әліпбаев Ә Аудандық аурухана 1
Әуесхан Асылхан Жамбыл орта мектебі 1

Gewinnen Sie Punkte 3
Zeichnen Sie Punkte 1
Besiege Punkte 0
Gewinnen Sie Punkte auf Tiebreak 2
Besiege Punkte Tie-Break 1
Technische Sieg Punkte 3
Technische verlieren Punkte 0