Әкім кубогі Жамбыл ауданындағы мекеме, ұйым, кәсіпорын қызметшілері арасындағы кіші футболдан аудандық Лига

 
Жамбыл ауданы Аса ауылы Абай көшесі №102г 
Дене шынықтыру сауықтыру кешенінде өтеді. (ФОК)
 
 

Firstly please add participants on next tab
  • АГПЗ
    1. Ашималиев М
    2. Досымбаев Т
    3. Кенесбек К
    4. Кушенов Б
    5. Мандибаев Р
    6. Мурзабеков Б
    7. Мусаев Ф
    8. Мусирбек Н
    9. Рахметилда А
    10. Сейтхан А
    11. Талгат Н
    12. Тастемиров Г
    13. Шамшиев Р
    14. Шындалы Р.
    15. Шыныбеков Е
  • АО КТЖ ( теміржол)
    1. Базарбаев Р
    2. Байдилдаев Ғ
    3. Егембердиев А
    4. Жапаров Н
    5. Исахов М
    6. Керим Батырбек Садыкбайулы
    7. Мыңжасар Б
    8. Сейділда А
    9. Суханов М
    10. Токтасын Берик Нурмуханбетулы
    11. Қалыбаев Д
    12. Қарғабаев Н
  • Аса ауылдық округі
    1. Аязбаев Рауанат
    2. Искаков Бауыржан
    3. Кушенов Ержан
    4. Ливадару Георгий
    5. Мизамбаев Әділет
    6. Рысбеков Жандар
    7. ҚАЗБЕКОВ ҒАЛЫМ
    8. Қалабаев Ержан
  • Аудандық АПБ бөлімі (Полиция)
    1. Ашимов Болат
    2. Байсеит Сұлтан
    3. Джапаров Нұрзат
    4. Егембердиев Ертарғын
    5. Жапаров Орынбасар
    6. Жумабеков Бақжан
    7. Жұмағұдов Нұржан
    8. Малибеков Ерлан
    9. Суйеубаев Асылбек
    10. Тоғатаев Алтынбек
    11. Тұрсынбай Әлішер
    12. Умиралиев Қуат
    13. Қарабеков Нұрбол
    14. Қожабаев Көпжасар
    15. Қынуарбек Манас
  • Аудандық аппарат
    1. Анарбай Тұрсынхан Серікханұлы
    2. Бөлегенов Әділет Бақытұлы
    3. Десебаев Қуат Жомартұлы
    4. Есенгелді Айдын
    5. Жетпісбай Ақжігіт
    6. Жумадилов Азамат
    7. Нәсіпбекұлы Береке
    8. Ошақбай Қуат Қанатұлы
    9. Телеуов Жомарт Тешебайұлы
    10. Хайырғали Қанат Абайұлы
    11. Қожабеков Болат
  • Аудандық аурухана
    1. Абдибек С
    2. Ауезхан Е
    3. Байкеев Ж
    4. Джакипбаев Б
    5. Жайшабек Ғ
    6. Жамалбеков Б
    7. Мақұлбек Ә
    8. Мұса Е
    9. Сандыбаев Б
    10. Әліпбаев Ә
    11. Әлкенов Е
  • Аудандық қорғаныс істер бөлімі (
    1. Алдабепгенов Ғани
    2. Аринов Роллан
    3. Балдыбай Нариман
    4. Есбулаев Куаныш
    5. Садыков Ринат
    6. Саргулов Дәурен
    7. Тәжібаев Мәди
    8. Шақбаков Қайрат
    9. Қайратов Қайсар
  • Бұқаралық спорт (Фок)
    1. Абдрахимбаев Нуркен
    2. Бодауов Серікболсын
    3. Жақсылықов Алмат
    4. Изанов Берік
    5. Керімбек Досхан
    6. Мадиев Ермек
    7. Мутанов Жандос
    8. Нускабеков Бағдат
    9. Телесбаев Нұрсұлтан
    10. Шадиев Алмас
    11. Қалдыбай Нұрболат
    12. Әбдірәсіл Әліби
    13. Өтеп Руслан
  • Еңбек орта мектебі
    1. Абденбаев Батырбек
    2. Айтбаев Ержан
    3. Аширов Ербол
    4. Дарибай Аманжол
    5. Есеев Қуатжан
    6. Жұмақұлов Ербол
    7. Кәдірхан Азат
    8. Усивалиев Мұхан
    9. Қалдыбаев Наурызбай
  • Жамбыл орта мектебі
    1. Дузенов Бақытжан
    2. Малдыбаев Жасұлан
    3. Мыңжасаров Самат
    4. Нұрманбаев Едіге
    5. Омаров Маңғаз
    6. Оспанов Нұрсұлтан
    7. Сатыбалды Серғали
    8. Қуанышбеков Асет
    9. Құдайберген Елнұр
    10. Әуесхан Асылхан
  • Жастар ресурстық орталығы
    1. Балажанов Фархат
    2. Затыбеков Орынбасар
    3. Көшкінбаев Әділет
    4. Нұралиев Жансейіт
    5. Тайбағаров Дархан
    6. Таласбек Нұрдәулет
    7. Темірғалиев Дәулет
    8. Құрманбеков Еркебұлан
    9. Құрманов Нұрлыбек
  • Жұмыспен қамту орталығы
    1. Алдашев Нұржан
    2. Ақаділ Нұрдос
    3. Ақбепдиев Дәурен
    4. Баешов Бауыржан
    5. Жетіошақ Ақтөре
    6. Майконов Жантөре Бейбітұлы
    7. Нұрболатов Нұрдәулет
    8. Орақбай Мейірхан
    9. Тоқтыбаев Самат
    10. Қарабаев Қанат
  • КГИ
    1. Еламанов Әділет
    2. Ерназаров Інкәр
    3. Жамансариев Әлібек
    4. Саттаров Рахат
    5. Тыныбаев Нышанәлі
    6. Қалисаев Қамқабек
    7. Қалмаханбетов Қайрат
    8. Құрбанов Азамат
  • Мешіт Жамағаты
    1. Аяпберген Жасұлан
    2. Байшекеев Ерлан
    3. Балтай Арман
    4. Бектасов Канат
    5. Ержанүлы Жанибек
    6. Жұмағұлов Жандос
    7. Мадимаров Сұлтан
    8. Мұсақов Нұрзат
    9. Нұржанұлы Дәулет
    10. Сатанов Азат
    11. Шманов Элдар
    12. Қазбеков Ерғали
    13. Әбілдашев Алмасбек
  • Ю.Гагарин орта мектебі
    1. Алдашев Жансейіт
    2. Алтынбеков Қ
    3. Амиербаев Г
    4. Батырхан М
    5. Беркімбаев Е
    6. Ботаев Ө
    7. Ережепов Ә
    8. Жананбаев Б
    9. Исмайлов Е
    10. Намазбай А
    11. Оикбаев Б
    12. Патаев С
    13. Қалиев Ж
    14. Қилыбаев А
    15. Әбдәлі А
  • №12 спорт мектебі
    1. Байеш Рауан
    2. Бейсен Нұрхан
    3. Ержанұлы Әкімжан
    4. Ермекалиев Еркебұлан
    5. Ертаев Әділет
    6. Курбанов Данияр
    7. Күзенбаев Қанат
    8. Лесбек Дарын
    9. Садыков Ғани
    10. Санатұлы Саламат
    11. Тортаев Нұркелді
    12. Төлебаев Аңсар
    13. Қазбеков Нұржан
    14. Әбілдашев Абзал
  • 《ШОК》 командасы
    1. Аманов Алмас
    2. Аярбеков Тоқтар
    3. Бадан Айтжан
    4. Байжанов Алмас
    5. Бейшехан Мақсат
    6. Кобеев Толыбай
    7. Көмекбаев Еркебұлан
    8. Омаров Ербол
    9. Темірғали Елдос
Player Team Goals
Құрбанов Азамат КГИ 34
Әбдірәсіл Әліби Бұқаралық спорт (Фок) 30
Еламанов Әділет КГИ 20
Керим Батырбек Садыкбайулы АО КТЖ ( теміржол) 18
Ауезхан Е Аудандық аурухана 16
Қазбеков Ерғали Мешіт Жамағаты 16
Искаков Бауыржан Аса ауылдық округі 12
Абдрахимбаев Нуркен Бұқаралық спорт (Фок) 11
Жайшабек Ғ Аудандық аурухана 11
Көшкінбаев Әділет Жастар ресурстық орталығы 11
Мурзабеков Б АГПЗ 11
Хайырғали Қанат Абайұлы Аудандық аппарат 11
Қайратов Қайсар Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 11
Қуанышбеков Асет Жамбыл орта мектебі 11
Санатұлы Саламат №12 спорт мектебі 10
Саттаров Рахат КГИ 10
Балтай Арман Мешіт Жамағаты 9
Темірғалиев Дәулет Жастар ресурстық орталығы 9
Қазбеков Нұржан №12 спорт мектебі 9
Базарбаев Р АО КТЖ ( теміржол) 8
Бейшехан Мақсат 《ШОК》 командасы 8
Ерназаров Інкәр КГИ 8
Мұса Е Аудандық аурухана 8
Шыныбеков Е АГПЗ 8
Аманов Алмас 《ШОК》 командасы 7
Батырхан М Ю.Гагарин орта мектебі 7
Мутанов Жандос Бұқаралық спорт (Фок) 7
Қилыбаев А Ю.Гагарин орта мектебі 7
Әбдәлі А Ю.Гагарин орта мектебі 7
Абденбаев Батырбек Еңбек орта мектебі 6
Ақбепдиев Дәурен Жұмыспен қамту орталығы 6
Егембердиев А АО КТЖ ( теміржол) 6
Тоқтыбаев Самат Жұмыспен қамту орталығы 6
Шамшиев Р АГПЗ 6
Қалдыбаев Наурызбай Еңбек орта мектебі 6
Аширов Ербол Еңбек орта мектебі 5
Байсеит Сұлтан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 5
Тайбағаров Дархан Жастар ресурстық орталығы 5
Тыныбаев Нышанәлі КГИ 5
Алдашев Нұржан Жұмыспен қамту орталығы 4
Аязбаев Рауанат Аса ауылдық округі 4
Ақаділ Нұрдос Жұмыспен қамту орталығы 4
Бодауов Серікболсын Бұқаралық спорт (Фок) 4
Жапаров Орынбасар Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 4
Затыбеков Орынбасар Жастар ресурстық орталығы 4
Майконов Жантөре Бейбітұлы Жұмыспен қамту орталығы 4
Нұржанұлы Дәулет Мешіт Жамағаты 4
Ошақбай Қуат Қанатұлы Аудандық аппарат 4
Тұрсынбай Әлішер Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 4
Шманов Элдар Мешіт Жамағаты 4
Алдабепгенов Ғани Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 3
Бадан Айтжан 《ШОК》 командасы 3
Бектасов Канат Мешіт Жамағаты 3
Бөлегенов Әділет Бақытұлы Аудандық аппарат 3
Кенесбек К АГПЗ 3
Кушенов Ержан Аса ауылдық округі 3
Кәдірхан Азат Еңбек орта мектебі 3
Мизамбаев Әділет Аса ауылдық округі 3
Әбілдашев Абзал №12 спорт мектебі 3
Балажанов Фархат Жастар ресурстық орталығы 2
Балдыбай Нариман Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Есбулаев Куаныш Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Жумабеков Бақжан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 2
Мадиев Ермек Бұқаралық спорт (Фок) 2
Малибеков Ерлан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 2
Намазбай А Ю.Гагарин орта мектебі 2
Рахметилда А АГПЗ 2
Садыков Ғани №12 спорт мектебі 2
Саргулов Дәурен Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Сейтхан А АГПЗ 2
Токтасын Берик Нурмуханбетулы АО КТЖ ( теміржол) 2
Тоғатаев Алтынбек Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 2
Шақбаков Қайрат Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Құрманбеков Еркебұлан Жастар ресурстық орталығы 2
Әбілдашев Алмасбек Мешіт Жамағаты 2
Әуесхан Асылхан Жамбыл орта мектебі 2
Айтбаев Ержан Еңбек орта мектебі 1
Амиербаев Г Ю.Гагарин орта мектебі 1
Анарбай Тұрсынхан Серікханұлы Аудандық аппарат 1
Аярбеков Тоқтар 《ШОК》 командасы 1
Байжанов Алмас 《ШОК》 командасы 1
Бейсен Нұрхан №12 спорт мектебі 1
Беркімбаев Е Ю.Гагарин орта мектебі 1
Ермекалиев Еркебұлан №12 спорт мектебі 1
Ертаев Әділет №12 спорт мектебі 1
Жұмақұлов Ербол Еңбек орта мектебі 1
Изанов Берік Бұқаралық спорт (Фок) 1
Исахов М АО КТЖ ( теміржол) 1
Курбанов Данияр №12 спорт мектебі 1
Мыңжасар Б АО КТЖ ( теміржол) 1
Нускабеков Бағдат Бұқаралық спорт (Фок) 1
Омаров Ербол 《ШОК》 командасы 1
Сатыбалды Серғали Жамбыл орта мектебі 1
Сейділда А АО КТЖ ( теміржол) 1
Төлебаев Аңсар №12 спорт мектебі 1
Шадиев Алмас Бұқаралық спорт (Фок) 1
ҚАЗБЕКОВ ҒАЛЫМ Аса ауылдық округі 1
Қалдыбай Нұрболат Бұқаралық спорт (Фок) 1
Құдайберген Елнұр Жамбыл орта мектебі 1
Player Team Penalties
Байжанов Алмас 《ШОК》 командасы Yellow card 3
Алдабепгенов Ғани Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( Yellow card 2
Ақаділ Нұрдос Жұмыспен қамту орталығы Yellow card 2
Балдыбай Нариман Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( Yellow card 2
Мурзабеков Б АГПЗ Yellow card 2
Мұса Е Аудандық аурухана Yellow card 2
Абдибек С Аудандық аурухана Yellow card 1
Айтбаев Ержан Еңбек орта мектебі Yellow card 1
Анарбай Тұрсынхан Серікханұлы Аудандық аппарат Yellow card 1
Аярбеков Тоқтар 《ШОК》 командасы Yellow card 1
Базарбаев Р АО КТЖ ( теміржол) Yellow card 1
Байеш Рауан №12 спорт мектебі Yellow card 1
Байсеит Сұлтан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) Yellow card 1
Балтай Арман Мешіт Жамағаты Yellow card 1
Бейшехан Мақсат 《ШОК》 командасы Red card 1
Бейшехан Мақсат 《ШОК》 командасы Yellow card 1
Беркімбаев Е Ю.Гагарин орта мектебі Yellow card 1
Джапаров Нұрзат Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) Yellow card 1
Еламанов Әділет КГИ Yellow card 1
Жапаров Орынбасар Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) Yellow card 1
Затыбеков Орынбасар Жастар ресурстық орталығы Yellow card 1
Кушенов Ержан Аса ауылдық округі Yellow card 1
Күзенбаев Қанат №12 спорт мектебі Yellow card 1
Кәдірхан Азат Еңбек орта мектебі Red card 1
Көмекбаев Еркебұлан 《ШОК》 командасы Yellow card 1
Малибеков Ерлан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) Yellow card 1
Нұралиев Жансейіт Жастар ресурстық орталығы Yellow card 1
Ошақбай Қуат Қанатұлы Аудандық аппарат Yellow card 1
Санатұлы Саламат №12 спорт мектебі Yellow card 1
Саргулов Дәурен Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( Yellow card 1
Сейділда А АО КТЖ ( теміржол) Yellow card 1
Суханов М АО КТЖ ( теміржол) Yellow card 1
Тоқтыбаев Самат Жұмыспен қамту орталығы Yellow card 1
Төлебаев Аңсар №12 спорт мектебі Yellow card 1
Усивалиев Мұхан Еңбек орта мектебі Yellow card 1
Хайырғали Қанат Абайұлы Аудандық аппарат Yellow card 1
Шамшиев Р АГПЗ Yellow card 1
Шыныбеков Е АГПЗ Yellow card 1
Қалиев Ж Ю.Гагарин орта мектебі Yellow card 1
Қилыбаев А Ю.Гагарин орта мектебі Yellow card 1
Қуанышбеков Асет Жамбыл орта мектебі Yellow card 1
Құдайберген Елнұр Жамбыл орта мектебі Yellow card 1
Құрманбеков Еркебұлан Жастар ресурстық орталығы Yellow card 1
Әбілдашев Алмасбек Мешіт Жамағаты Yellow card 1
Әбдірәсіл Әліби Бұқаралық спорт (Фок) Yellow card 1
Әбдәлі А Ю.Гагарин орта мектебі Yellow card 1
Әліпбаев Ә Аудандық аурухана Yellow card 1
Әуесхан Асылхан Жамбыл орта мектебі Yellow card 1

Telegram subscribe: 278225 <название команды>. Details
Win points 3
Draw points 1
Defeat points 0
Tournament organizer
Win points on tiebreak 2
Defeat points on tiebreak 1
Technical win points 3
Technical lose points 0