Әкім кубогі Жамбыл ауданындағы мекеме, ұйым, кәсіпорын қызметшілері арасындағы кіші футболдан аудандық Лига

 
Жамбыл ауданы Аса ауылы Абай көшесі №102г 
Дене шынықтыру сауықтыру кешенінде өтеді. (ФОК)
 
 

Сначала добавьте участников на вкладке "Участники"
  • АГПЗ
    1. Ашималиев М
    2. Досымбаев Т
    3. Кенесбек К
    4. Кушенов Б
    5. Мандибаев Р
    6. Мурзабеков Б
    7. Мусаев Ф
    8. Мусирбек Н
    9. Рахметилда А
    10. Сейтхан А
    11. Талгат Н
    12. Тастемиров Г
    13. Шамшиев Р
    14. Шындалы Р.
    15. Шыныбеков Е
  • АО КТЖ ( теміржол)
    1. Базарбаев Р
    2. Базарбай Б
    3. Байдилдаев Ғ
    4. Егембердиев А
    5. Жапаров Н
    6. Исахов М
    7. Мыңжасар Б
    8. Сейділда А
    9. Стамкулов Ы
    10. Суханов М
    11. Қалыбаев Д
    12. Қарғабаев Н
  • Аса ауылдық округі
    1. Аязбаев Рауанат
    2. Искаков Бауыржан
    3. Кушенов Ержан
    4. Ливадару Георгий
    5. Мизамбаев Әділет
    6. Рысбеков Жандар
    7. Қалабаев Ержан
  • Аудандық АПБ бөлімі (Полиция)
    1. Ашимов Болат
    2. Байсеит Сұлтан
    3. Джапаров Нұрзат
    4. Егембердиев Ертарғын
    5. Жапаров Орынбасар
    6. Жумабеков Бақжан
    7. Жұмағұдов Нұржан
    8. Малибеков Ерлан
    9. Суйеубаев Асылбек
    10. Тоғатаев Алтынбек
    11. Тұрсынбай Әлішер
    12. Умиралиев Қуат
    13. Қарабеков Нұрбол
    14. Қожабаев Көпжасар
    15. Қынуарбек Манас
  • Аудандық аппарат
    1. Анарбай Тұрсынхан Серікханұлы
    2. Бөлегенов Әділет Бақытұлы
    3. Десебаев Қуат Жомартұлы
    4. Есенгелді Айдын
    5. Жетпісбай Ақжігіт
    6. Жумадилов Азамат
    7. Нәсіпбекұлы Береке
    8. Ошақбай Қуат Қанатұлы
    9. Телеуов Жомарт Тешебайұлы
    10. Хайырғали Қанат Абайұлы
    11. Қожабеков Болат
  • Аудандық аурухана
    1. Абдибек С
    2. Ауезхан Е
    3. Байкеев Ж
    4. Джакипбаев Б
    5. Жайшабек Ғ
    6. Жамалбеков Б
    7. Мақұлбек Ә
    8. Мұса Е
    9. Сандыбаев Б
    10. Әліпбаев Ә
    11. Әлкенов Е
  • Аудандық қорғаныс істер бөлімі (
    1. Алдабепгенов Ғани
    2. Аринов Роллан
    3. Балдыбай Нариман
    4. Есбулаев Куаныш
    5. Садыков Ринат
    6. Саргулов Дәурен
    7. Тәжібаев Мәди
    8. Шақбаков Қайрат
    9. Қайратов Қайсар
  • Бұқаралық спорт (Фок)
    1. Абдрахимбаев Нуркен
    2. Бодауов Серікболсын
    3. Жақсылықов Алмат
    4. Изанов Берік
    5. Керімбек Досхан
    6. Мадиев Ермек
    7. Мутанов Жандос
    8. Нускабеков Бағдат
    9. Телесбаев Нұрсұлтан
    10. Шадиев Алмас
    11. Қалдыбай Нұрболат
    12. Әбдірәсіл Әліби
    13. Өтеп Руслан
  • Еңбек орта мектебі
    1. Абденбаев Батырбек
    2. Айтбаев Ержан
    3. Аширов Ербол
    4. Дарибай Аманжол
    5. Есеев Қуатжан
    6. Жұмақұлов Ербол
    7. Кәдірхан Азат
    8. Усивалиев Мұхан
    9. Қалдыбаев Наурызбай
  • Жамбыл орта мектебі
    1. Дузенов Бақытжан
    2. Малдыбаев Жасұлан
    3. Мыңжасаров Самат
    4. Нұрманбаев Едіге
    5. Омаров Маңғаз
    6. Оспанов Нұрсұлтан
    7. Сатыбалды Серғали
    8. Қуанышбеков Асет
    9. Құдайберген Елнұр
    10. Әуесхан Асылхан
  • Жастар ресурстық орталығы
    1. Балажанов Фархат
    2. Затыбеков Орынбасар
    3. Көшкінбаев Әділет
    4. Нұралиев Жансейіт
    5. Тайбағаров Дархан
    6. Таласбек Нұрдәулет
    7. Темірғалиев Дәулет
    8. Құрманбеков Еркебұлан
    9. Құрманов Нұрлыбек
  • Жұмыспен қамту орталығы
    1. Алдашев Нұржан
    2. Ақаділ Нұрдос
    3. Ақбепдиев Дәурен
    4. Баешов Бауыржан
    5. Жетіошақ Ақтөре
    6. Майконов Жантөре Бейбітұлы
    7. Нұрболатов Нұрдәулет
    8. Орақбай Мейірхан
    9. Тоқтыбаев Самат
    10. Қарабаев Қанат
  • КГИ
    1. Еламанов Әділет
    2. Ерназаров Інкәр
    3. Жамансариев Әлібек
    4. Саттаров Рахат
    5. Тыныбаев Нышанәлі
    6. Қалисаев Қамқабек
    7. Қалмаханбетов Қайрат
    8. Құрбанов Азамат
  • Мешіт Жамағаты
    1. Аяпберген Жасұлан
    2. Байшекеев Ерлан
    3. Балтай Арман
    4. Бектасов Канат
    5. Ержанүлы Жанибек
    6. Жұмағұлов Жандос
    7. Мадимаров Сұлтан
    8. Мұсақов Нұрзат
    9. Нұржанұлы Дәулет
    10. Сатанов Азат
    11. Шманов Элдар
    12. Қазбеков Ерғали
    13. Әбілдашев Алмасбек
  • Ю.Гагарин орта мектебі
    1. Алдышев Ж
    2. Алтынбеков Қ
    3. Амиербаев Г
    4. Батырхан М
    5. Беркімбаев Е
    6. Ботаев Ө
    7. Ережепов Ә
    8. Жананбаев Б
    9. Исмайлов Е
    10. Намазбай А
    11. Оикбаев Б
    12. Патаев С
    13. Қалиев Ж
    14. Қилыбаев А
    15. Әбдәлі А
  • №12 спорт мектебі
    1. Байеш Рауан
    2. Бейсен Нұрхан
    3. Ержанұлы Әкімжан
    4. Ермекалиев Еркебұлан
    5. Ертаев Әділет
    6. Курбанов Данияр
    7. Күзенбаев Қанат
    8. Лесбек Дарын
    9. Санатұлы Саламат
    10. Тортаев Нұркелді
    11. Төлебаев Аңсар
    12. Қазбеков Нұржан
    13. Әбілдашев Абзал
  • 《ШОК》 командасы
    1. Аманов Алмас
    2. Аярбеков Тоқтар
    3. Бадан Айтжан
    4. Байжанов Алмас
    5. Бейшехан Мақсат
    6. Кобеев Толыбай
    7. Көмекбаев Еркебұлан
    8. Омаров Ербол
    9. Темірғали Елдос
Игрок Команда Количество голов
Әбдірәсіл Әліби Бұқаралық спорт (Фок) 16
Көшкінбаев Әділет Жастар ресурстық орталығы 10
Құрбанов Азамат КГИ 10
Санатұлы Саламат №12 спорт мектебі 9
Еламанов Әділет КГИ 8
Абдрахимбаев Нуркен Бұқаралық спорт (Фок) 7
Мутанов Жандос Бұқаралық спорт (Фок) 7
Қилыбаев А Ю.Гагарин орта мектебі 6
Ақбепдиев Дәурен Жұмыспен қамту орталығы 5
Базарбай Б АО КТЖ ( теміржол) 5
Хайырғали Қанат Абайұлы Аудандық аппарат 5
Шыныбеков Е АГПЗ 5
Бейшехан Мақсат 《ШОК》 командасы 4
Мурзабеков Б АГПЗ 4
Саттаров Рахат КГИ 4
Темірғалиев Дәулет Жастар ресурстық орталығы 4
Қазбеков Нұржан №12 спорт мектебі 4
Қайратов Қайсар Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 4
Қуанышбеков Асет Жамбыл орта мектебі 4
Затыбеков Орынбасар Жастар ресурстық орталығы 3
Искаков Бауыржан Аса ауылдық округі 3
Мұса Е Аудандық аурухана 3
Тайбағаров Дархан Жастар ресурстық орталығы 3
Тыныбаев Нышанәлі КГИ 3
Алдабепгенов Ғани Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Алдашев Нұржан Жұмыспен қамту орталығы 2
Аманов Алмас 《ШОК》 командасы 2
Ауезхан Е Аудандық аурухана 2
Байсеит Сұлтан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 2
Бөлегенов Әділет Бақытұлы Аудандық аппарат 2
Ерназаров Інкәр КГИ 2
Кәдірхан Азат Еңбек орта мектебі 2
Намазбай А Ю.Гагарин орта мектебі 2
Ошақбай Қуат Қанатұлы Аудандық аппарат 2
Саргулов Дәурен Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 2
Тоғатаев Алтынбек Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 2
Шамшиев Р АГПЗ 2
Қазбеков Ерғали Мешіт Жамағаты 2
Әбілдашев Абзал №12 спорт мектебі 2
Әбдәлі А Ю.Гагарин орта мектебі 2
Абденбаев Батырбек Еңбек орта мектебі 1
Анарбай Тұрсынхан Серікханұлы Аудандық аппарат 1
Аширов Ербол Еңбек орта мектебі 1
Аязбаев Рауанат Аса ауылдық округі 1
Аярбеков Тоқтар 《ШОК》 командасы 1
Ақаділ Нұрдос Жұмыспен қамту орталығы 1
Бадан Айтжан 《ШОК》 командасы 1
Базарбаев Р АО КТЖ ( теміржол) 1
Балажанов Фархат Жастар ресурстық орталығы 1
Балдыбай Нариман Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 1
Балтай Арман Мешіт Жамағаты 1
Батырхан М Ю.Гагарин орта мектебі 1
Бейсен Нұрхан №12 спорт мектебі 1
Бодауов Серікболсын Бұқаралық спорт (Фок) 1
Егембердиев А АО КТЖ ( теміржол) 1
Ермекалиев Еркебұлан №12 спорт мектебі 1
Ертаев Әділет №12 спорт мектебі 1
Есбулаев Куаныш Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( 1
Жайшабек Ғ Аудандық аурухана 1
Жапаров Орынбасар Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 1
Жумабеков Бақжан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 1
Исахов М АО КТЖ ( теміржол) 1
Мадиев Ермек Бұқаралық спорт (Фок) 1
Майконов Жантөре Бейбітұлы Жұмыспен қамту орталығы 1
Малибеков Ерлан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) 1
Мизамбаев Әділет Аса ауылдық округі 1
Мыңжасар Б АО КТЖ ( теміржол) 1
Омаров Ербол 《ШОК》 командасы 1
Сейділда А АО КТЖ ( теміржол) 1
Стамкулов Ы АО КТЖ ( теміржол) 1
Тоқтыбаев Самат Жұмыспен қамту орталығы 1
Төлебаев Аңсар №12 спорт мектебі 1
Шадиев Алмас Бұқаралық спорт (Фок) 1
Қалдыбаев Наурызбай Еңбек орта мектебі 1
Құрманбеков Еркебұлан Жастар ресурстық орталығы 1
Әуесхан Асылхан Жамбыл орта мектебі 1
Игрок Команда Фолы
Мурзабеков Б АГПЗ Желтая карточка 2
Алдабепгенов Ғани Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( Желтая карточка 1
Аярбеков Тоқтар 《ШОК》 командасы Желтая карточка 1
Ақаділ Нұрдос Жұмыспен қамту орталығы Желтая карточка 1
Базарбаев Р АО КТЖ ( теміржол) Желтая карточка 1
Байеш Рауан №12 спорт мектебі Желтая карточка 1
Байжанов Алмас 《ШОК》 командасы Желтая карточка 1
Байсеит Сұлтан Аудандық АПБ бөлімі (Полиция) Желтая карточка 1
Балдыбай Нариман Аудандық қорғаныс істер бөлімі ( Желтая карточка 1
Бейшехан Мақсат 《ШОК》 командасы Красная карточка 1
Еламанов Әділет КГИ Желтая карточка 1
Кушенов Ержан Аса ауылдық округі Желтая карточка 1
Күзенбаев Қанат №12 спорт мектебі Желтая карточка 1
Мұса Е Аудандық аурухана Желтая карточка 1
Ошақбай Қуат Қанатұлы Аудандық аппарат Желтая карточка 1
Сейділда А АО КТЖ ( теміржол) Желтая карточка 1
Суханов М АО КТЖ ( теміржол) Желтая карточка 1
Тоқтыбаев Самат Жұмыспен қамту орталығы Желтая карточка 1
Төлебаев Аңсар №12 спорт мектебі Желтая карточка 1
Усивалиев Мұхан Еңбек орта мектебі Желтая карточка 1
Шамшиев Р АГПЗ Желтая карточка 1
Шыныбеков Е АГПЗ Желтая карточка 1
Қалиев Ж Ю.Гагарин орта мектебі Желтая карточка 1
Қилыбаев А Ю.Гагарин орта мектебі Желтая карточка 1
Қуанышбеков Асет Жамбыл орта мектебі Желтая карточка 1
Әбдәлі А Ю.Гагарин орта мектебі Желтая карточка 1
Әуесхан Асылхан Жамбыл орта мектебі Желтая карточка 1

Подписаться на расписание в телеграме @OBall_ru_BOT:
278225 <название команды>
Подробнее
Очков за победу 3
Очков за ничью 1
Очков за поражение 0
Организатор турнира
Очков за победу на тай-брейке 2
Очков за поражение на тай-брейке 1
Очков за техническую победу 3
Очков за техническое поражение 0
Город проведения: Жамбыл ауданы